Nie ważne jak życie jest ciężkie Nigdy nie trać nadziei

niedziela, 16 września 2012

Bohaterowie

 Cassidy Małgorzata Montgomery- roześmiana dziewiętnastolatka o dużych niebieskich oczach i długich, brązowych włosach. Po wypadku w którym zginą jaj chłopak Piotr zamknęła się w sobie. Utalentowana plastycznie i muzycznie, kocha grać na instrumentach i pisać piosenki.  W wieku czternastu lat jej rodzice rozwiedli się. Ona wróciła razem z mamą do Polski do Gdańska, a jej tata został w Anglii w Bradford. Najbardziej tęskni za swoim przyjacielem z dziecięcych lat Zaynem Malikiem. Od śmierci Piotrka nie kontaktowała się z nim. Humor poprawiają jej bajki Disneya, w szczególności Toy Story i Król Lew. Zayn Malik- 19 lat, muzułmanin, pochodzi z Bradford. Przed wszystkimi udaje Bad Boya, a tak naprawdę jest wrażliwym chłopakiem. Jego prawdziwą naturę znają koledzy z zespołu i jego przyjaciółka Cassidy. Szczęśliwie zakochany w Perrie Edwards. Członek One Direction.

Liam Payne- 19 lat członek zespołu One Direction. Najbardziej spokojny z całej piątki, nazywają go Daddy. Romantyk, czeka na tę jedną jedyną, ale nie szuka jej na siłę. Załamany po rozstaniu ze swoją Daniell Pereza. Boi się łyżek, kocha bajki Disneya, a najbardziej Toy Story.

Louis Tomilson-  Najstarszy członek zespołu, ale tylko wiekowo, normalnie zachowuje się jak dziecko. Nie można się przy nim nudzić. Kocha paski i marchewki, nie nosi skarpetek. Jest w szczęśliwym związku z Eleanor Calder. Najlepszy przyjaciel Harrego.Harry Styles - najmłodszy członek zespołu One Direction. Ma lekką obsesje na punkcie swoich loczków. Jego najbliższym przyjacielem jest Louis.

Niall Haron -  Irlandczyk, jego jedyną miłością jest jedzenie i gra na gitarze. Wrażliwy o cudownych niebieskich oczach. Ciągle jest głodny.


_________________________________________________________
To by było na tyle. Zapraszam do czytania mojego nowego opowiadania. Liczę na wsze komentarze.


2 komentarze:

  1. Kurcze, zapowiada się ciekawie, chcę szybko prolog ! <3
    pod rozdziałem napiszę więcej :D

    Mwahh <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Witaj! Dopiero co zaczynam czytać Twojego bloga, ale już mi się podoba ;) Hehe, nawet się zrymowało ;)

    OdpowiedzUsuń